Zaproszenie na Rekonstrukcję historyczną

Zapraszamy na REKONSTRUKCJĘ HISTORYCZNĄ PN. „BÓJ O ŁASKARZEW” .16 września 2023 r. Park Alejki - na terenie przy cmentarzu parafialnym. Rekonstrukcja organizowana jest z okazji obchodów 160. Rocznicy Powstania Styczniowego.

Zadanie dofinansowane jest ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Od godz. 15.00 będzie można obejrzeć wystawę dotyczącą losów pułkownika Walentego Lewandowskiego, odwiedzić obóz powstańców, którzy przygotowują się do walki, posłuchać gawędy i przymierzyć ich stroje. Rekonstrukcja planowana jest o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

rekonstrukcja baner