Konkurs recytatorski dla dzieci im. K. Makuszyńskiego

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów kl. I-VIII Szkół  nr 1 i nr 2 w Łaskarzewie do udziału w XXXVII Konkursie Recytatorskim dla Dzieci im .Kornela Makuszyńskiego. Eliminacje miejskie on-line odbędą się 21 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaskarzewie .Film z nagraniem recytacji należy przysłać do dnia 20 maja 2021 roku , na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 25 684 50 46.

Regulamin plik PDF

matolek regulamin