Wizyta Jacka Łapińskiego w Bibliotece

W ostatnich dniach lipca Miejską Bibliotekę Publiczną w Łaskarzewie odwiedził pan Jacek Łapiński – autor książki pt. „Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym. 31 lipca 2020 r. promował swoje najnowsze dzieło pt. „Dlaczego warto czytać?” Książka składa się z dwóch części.

W pierwszej poznamy odpowiedź na pytanie dlaczego warto czytać książki, znajdziemy złote myśli o czytaniu i książkach oraz dobry humor o nich. Autor wskazuje również zalety czytania i poleca czytelnikom pozycje książkowe z zakresu rozwoju osobistego.

Część druga publikacji to m.in. informacje na temat spotkań autorskich oraz opinie bibliotek i uczniów o nich.
Książka Jacka Łapińskiego może – i powinna – zmienić sposób myślenia chociażby tych z nas, dla których źródłem wiedzy o świecie są przeważnie portale społecznościowe. Warto sięgnąć po tę publikację, albowiem może ona szerzej otworzyć nam drzwi do świata literatury.